آرشیو مطالب

بازدید مدیرکل دانش پژوهان شاهد و ایثارگر از مرکز رویش سازمان اقتصادی کوثر

تعداد بازدید : 26
تاریخ و ساعت انتشار : دو شنبه 27 آبان 1398 14:17
مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر به اتفاق هیئت همراه در روز 27 آبان ماه از مرکز رویش زیرمجموعه سازمان اقتصادی کوثر بازدید کردند.

  دکتر عادل مهری مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر به اتفاق خانم صدیقه وزینی معاون اداره کل، خانم فاطمه حبیبی رییس اداره نخبگان و جمعی از کارشناسان اداره کل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر و شرکت های دانش بنیان در روز دوشنبه 27 آبان ماه 98 از مرکز رویش از شرکت های دانش بنیان و مجموعه استارت آپ هاست که زیرمجموعه سازمان اقتصادی کوثر می باشد.

در این بازدید جلسه ای نیز با حضور رییس مرکز رویش و مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر و کارشناسان مربوطه در محل مرکز رویش برگزار شد.

در این جلسه آقای دکتر مهری مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر ضمن مثبت ارزیابی کردن چنین فعالیت‌هایی از آمادگی این مرکز برای حمایت های علمی و تخصصی و همچنین اعلام آمادگی جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین خبر داد.

در ادامه رییس مرکز رویش نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضار در خصوص نحوه مدیریت عملکرد و فضاهای ایجاد شده در سازمان اقتصادی کوثر و نحوه پیوستن متقاضیان مطالبی مبسوطی ایراد نمود.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب