آرشیو مطالب

نشست تخصصی بانوان نخبه شاهد و ایثارگر برگزار شد

تعداد بازدید : 34
تاریخ و ساعت انتشار : شنبه 2 آذر 1398 14:38
نشست تخصصی بانوان نخبه شاهد و ایثارگر صبح روز شنبه 2 آذرماه با حضور مدیرکل دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.

مدیرکل دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این نشست ضمن تأکید بر لزوم ارائه راهکارهای مناسب برای خروج از مشکلات جامعه ایثارگری توسط این کارگروه اظهار داشت: یکی از فواید این نشست‌ها شنیدن سخنان همدیگر است، این کارگروه از شخصیت‌های مستقل و فرهیخته‌ای تشکیل‌شده که می‌توانند با آسیب‌شناسی مشکلات خانواده معظم شهدا راهکارهای مناسب اجرایی ارائه دهند البته اعضای کارگروه نباید در مطالبه گری، انتظارات آرمانی داشته باشند که اگر در اسرع وقت به اهداف موردنظر نرسیدند مأیوس شوند.
دکتر عادل مهری با اشاره به‌ضرورت تقویت هر چه بیشتر حوزه مددکاری بنیاد تصریح کرد: روانشناسان و حوزه مددکاری بنیاد می‌توانند به‌عنوان یک اتاق فکر در حل مشکلات راهکار ارائه کنند، همچنین دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیز به اعضای این کارگروه قول مساعد می‌دهند که در صورت ارائه راهکارهای اجرایی برای حل مشکلات، این مسائل را به مسئولان بنیاد انتقال دهند و برای اجرای آنها تلاش کنند.
وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: با توجه به موضوع نشست‌های کارگروه می‌توان از مدیران بنیاد نیز برای هم‌فکری دعوت کرد و در این مسیر تمامی تلاش خود را برای حل مشکلات ایثارگران خواهیم کرد.
گفتنی است در این نشست بانوان نخبه شاهد و ایثارگر به بیان مشکلات جامعه ایثارگری و ارائه راهکار برای آنها پرداختند.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب