آرشیو مطالب

دیدار مدافعان با اخلاق پرسپولیس با خانواده شهدای مدافع حرم

تعداد بازدید : 427
تاریخ و ساعت انتشار : یک شنبه 21 بهمن 1397 16:46
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دو تن از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران با خانواده معزز شهید مدافع حرم "محسن فرامرزی" و حسین امیدواری در یافت‌آباد تهران دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانش پژوهان وتشکل های شاهد وایثارگر، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، محمد انصاری و محسن ربیع خواه دو تن از مدافعان تیم فوتبال پرسپولیس تهران با خانواده ی  معزز شهدای مدافع حرم "محسن فرامرزی"  و "حسین امیدواری" در یافت‌آباد تهران دیدار کردند. 
  
در این دیدارها که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برگزارشد ، محمد انصاری و محسن ربیع خواه بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران به همراه  عباس طایفه و دکتر حمیدرضا علی‌پور جانباز 70% و سرهنگ جانباز ناصر طایفه از اعضای هیئت مدیره انجمن خادمان شهدای حرم با خانواده معزز شهید مدافع حرم "محسن فرامرزی" و" حسین امیدواری "در یافت‌آباد تهران دیدار کردند. 
در این دیدارها محمد انصاری گفت: شهدای مدافع حرم قهرمانان واقعی ملت ایران و جهان اسلام هستند و ما همواره خود را مدیون این شهدا می‌دانیم و جیره‌خوار سفره این بزرگواران و خانواده آنان هستیم. 
محسن ربیع خواه دیگر بازیکن پرسپولیس نیز افرود: باید به دیدار خانواده  معزز شهدا رفت تا از نزدیک مقوله ایثار وشهادت  را درک کرد. 
همچنین محمد انصاری و محسن ربیع‌خواه پیراهن‌های خود را به محمدطاها و محمدرضا فرزندان شهید محسن فرامرزی اهدا کردند. 
در ادامه امیر سرتیپ جانباز عباس طایفه، رییس هیئت مدیره انجمن خادمان شهدای حرم با تقدیم لوح تقدیر به همسر شهید فرامرزی گفت: بیت شهدا منشأ خیر، نور، هدایت و برکت هستند. 
 
 گفتنی است ، پدر شهید امیدواری  خلعت خادم‌الشهدایی را به  محمد انصاری مدافع با اخلاق پرسپولیس که به نمایندگی از  بازیکنان این تیم در این دیدارها حضور داشت اهدا کرد.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب