آرشیو مطالب

تقدیر از فعالین قرارگاه فرهنگی تشکل‌های شاهد و ایثارگر در مراسم اربعین

تعداد بازدید : 401
تاریخ و ساعت انتشار : یک شنبه 23 دی 1397 09:26
مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران برپایی قرارگاه‌های فرهنگی تشکل‌های شاهد و ایثارگر ایام اربعین 1397در مرز شلمچه با حضور عادل مهری مدیر کل دانش پژوهان و اسلام کریمی مدیر کل پیشین این مرکز برگزار شد.

دکتر عادل مهری مدیرکل دانش پژوهان وتشکل های شاهد وایثارگر دراین نشست گفت: خدمت به زائرین  امام حسین(ع) در ایام اربعین  توفیقی کم نظیری است که توفیق هر شخصی نمی شود  شما توفيق و نعمت بزرگي نصيبتان شده است كه در خدمت زوار امام حسين(ع) بودید.

وی با بیان اینکه توفیق بسیار والایی است که
 شما خادمین 10 شبانه‌روز برای  راحتی وآسایش زائران امام حسین (ع) تلاش کردید ومیدانم که همه شما به عشق امام حسین (ع) حضور داشتید واین هدف و عشق به سید وسالار شهیدان کار را برای شما شیرین ودلچسب کرد.
مهری افزود:
 امیدواریم بتوانید همین حس و حال و تلاش را در  سالهای دیگر هم داشته باشید و به بهترین نحو ظاهر شوید وباهم بتوانیم شرایط مناسبی را برای زائران پیاده اربعین حسینی به وجود آوریم.

اسلام کریمی سرپرست صندوق قرض الحسنه شاهد که پیش از این به  عنوان  مدیرکل مرکز دانش پژوهان وتشکل های شاهد وایثارگر بود  ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع تشکل های شاهد وایثارگر گفت:  تلاش و خدمت به زائران حسینی  کار بزرگی است که با عشق و انگیزه معنوی به انجام می‌رسد. واز تک تک  تشکل های شاهد وایثارگر  وافرادی  که بی هیچ چشم داشتی  در ایجاد این عظمت و غرور برای شیعیان و مسلمانان  وترویج فرهنگ ایثار وشهادت حضور داشتندو توفیق چنین خدمت بزرگی را پیدا کرده اند قدردانی می کنم.
دکتر کریمی گفت: فعالیت‌ها و اقدامات خوبی توسط تشکل های شاهد وایثارگر  در جهت ترویج فرهنگ ایثار وشهادت  انجام شد و امیدوارم  همین روند را تا رسیدن به نقطه مطلوب با هم ادامه دهیم .

کریمی خاطر نشان ساخت: در دوران جنگ تحمیلی  پیر و جوان و مرد و زن همواره با فرمان امام خمینی (ره) در جبهه‌های نبرد حضور یافته و به دفاع از ایران می‌پرداختند. امروز نیز ماگوش به فرمان مقام معظم رهبری  هستیم وباید زمینه را برای ظهور حضرت مهدی(عج) فراهم آوریم ونگذاریم این انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

کریمی در این نشست ضمن تشکر از حمایت های حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران که  بارها بر اهمیت نقش تشکل‌های شاهد و ایثارگر تأکید داشتند و آن را بازوهای بنیاد شهید و امور ایثارگران دانسته‌اند گفت: تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیز  با فعالیت‌های گسترده وجهادی خویش در مراسم های مختلف نظیر اربعین و 22 بهمن و... نشان دادند که بازوهای اجرایی خوبی برای این نظام و انقلاب اسلامی هستند.  

در این جلسه چند تن از دبیران کل تشکل‌های فعال در قرارگاه‌های فرهنگی تشکل‌های شاهد و ایثارگر به ارائه گزارش‌هایی از فعالیت‌های خود در ایام اربعین پرداختند

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب